ecomed.pl

Zdrowa skora

Zdrowa skora

Co zrobić, żeby mieć zdrową skórę?

Wiele osób pyta się mnie co zrobić, aby skóra była zdrowa i piękna. Wtedy odpowiadam im zazwyczaj, że podstawą jest zdrowe odżywanie, ale nie tylko. Dlatego, że prócz jedzenia duże znaczenie ma to co pijemy. Nasze organizmy źle reagują na wszelkie napoje alkoholowe jak i napoje z bąbelkami.http://www.domelit.pl/ Efekt jest taki, że niestety, ale to wszystko przekłada się na kondycję naszej skóry.

Innymi słowy słaba kondycja skóry nie wynika tylko ze względu na szereg czynników zewnętrznych i tego co się dzieje dookoła nas, ale i głównie z powodu tego co jemy i co pijemy. Często jest też tak, że skóra niszczeje ponieważ sami jej na to pozwalamy. Przykładowo jeżeli stosujemy ciągle ciężką pomadkę, ciężki, nieekologiczny puder, całkowicie niedobrany do typu naszej skóry efekt będzie przerażający.

Skóra po prostu się zniszczy i to naprawdę na lata, a niekiedy może i nie odwracalnie. Dzieje się tak ponieważ skóra musi nas przede wszystkim bronić przed zanieczyszczeniami z zewnątrz. Innymi słowy jeżeli ma wybrać czy ładnie wyglądać, czy nas zabezpieczyć , zawsze wybierze to drugie. I chwała jej za to.

Artykuł dzięki: zpcbox.com.pl/pl/ciastka-francuskie/79-angielski