ecomed.pl

Sie 21 2015

Wplyw diety na kondycje skory

Wplyw diety na kondycje skory

Znajdź dobry twarz z niestandardowych twarzy maski

Jeśli szukasz orzeźwiającym pick-me-up na twarzy, maska ??twarzowa jest doskonały. Maski na twarz były używane przez kobiety od tysięcy lat jako część rutynowej pielęgnacji skóry. Korzystanie z twarzy maskę, która pasuje do Twojego typu skóry może zdziałać cuda na zmęczonej, suchej lub tłustej skóry i pozostawić twarz miękka, gładka i promienna. Istnieją maski do wszystkich rodzajów skóry i do chorób skóry, takich jak trądzik. Wypróbuj kilka różnych, a wkrótce przekonasz się najlepszą twarzy maskę dla potrzeb pielęgnacji skóry.

Dla skóry suchej, maska ??miód / bananów stanowi doskonały sposób na nawilżają i zmiękczają skórę. Mash dojrzałych bananów z dwoma łyżeczkami miodu i dwie łyżki płatków owsianych i mieszać, aż będzie gładkie. Pozostawić na 20 minut, a następnie spłukać ciepłą wodą i delikatnie wysuszyć.

Kolejną wielką maską twarzy dla skóry suchej jest maska ??z awokado. Obrać i usunąć nasiona z awokado i puree do jobhouse – agencja pracy warszawa sprawnego. Dodać trzy łyżki miodu i mieszać aż dobrze mieszane. Smooth maskę na czystą, suchą skórę i pozostawić na 15 minut. Spłukać twarz ciepłą wodą i osuszyć.

Oleiste twarze mają bardzo różne potrzeby pielęgnacji skóry. Dobrym twarzy dla skóry tłustej jest maska ??jogurt / owoce cytrusowe. Połącz kubek jogurtu naturalnego dwie łyżeczki soku z cytryny i dwie łyżeczki soku pomarańczowego. Zostaw go na twarz na 15-20 minut, następnie spłukać ciepłą lub letnią wodą.

maski z gliny są wykorzystywane na całym świecie do leczenia skóry tłustej. Wymieszać dwie łyżki gliny, 1 łyżeczka płatków owsianych, 1 łyżeczka drzewa herbacianego lub oliwy z oliwek i dwie łyżeczki miodu, dopóki nie ma konsystencję mleka. Rozprowadzić maskę na oczyszczoną skórę i pozostawić na 15 minut. Czyścić wilgotną ściereczkę, aby usunąć maskę, opłukać i osuszyć.

Artykuł dzięki: http://plisy-rolety.pl

Written by ecomed.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *