ecomed.pl

Sie 13 2015

Alternatywne metody na bol glowy

Alternatywne metody na bol glowy Zmyj ciepłą wodą.

3- zmniejszyć pod torby oka

Wymieszać jedną łyżkę miodu z czterema łyżkami wody. Wet trochę bawełnę z tego rozwiązania i umieścić ją na oczach przez dziesięć minut. Przemyć zimną wodą.

4- dobry na trądzik

Umieść pięć łyżek ciepłego miodu na obszarze zagrożonym. Pozostawić na piętnaście minut i spłukać ciepłą wodą.odszkodowanie za śmierć bliskiego Unikaj tłustych produktów do pielęgnacji skóry i wykorzystanie naturalnych tonery, takich jak wody różanej.

5- Miód i pielęgnacji skóry exfoliator

Wymieszać jedną łyżkę miodu z posiekanymi migdałami. Natrzeć skórę delikatnie tej mieszaniny. Zmyj dobry psycholog białystok ciepłą wodą.

6- Dla drobnych zmarszczek i trądziku

Wymieszać dwie łyżki miodu z jedną łyżką olejku migdałowego. Wmasować w skórę z tej mieszaniny przez trzy minuty. Następnie pozostawić na dwadzieścia minut. Spłukać ciepłą wodą, a następnie zimnej wody.

7- Maska do włosów do włosów suchych

Wymieszać kilka łyżek miodu (w zależności od długości włosów) z ciepłą oliwą z oliwek. Masuj włosy, szczególnie na skórę głowy, a kończy się z tej mieszaniny. Przykryć włosy plastikowym worku foliowym lub papieru. Pozostawić na około dwadzieścia minut. Umyć się normalnie, dodając trochę soku z cytryny do ostatniego płukania.

Odkryj więcej receptur do pielęgnacji skóry z miodem i dać impuls do skóry z tego wspaniałego składnika naturalnego tutaj miodem i pielęgnacji skóry

Artykuł dzięki:

Written by ecomed.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *